Przecieki wody

Przecieki wody to problem dość powszechny w budownictwie. Wbrew pozorom nie dotyczy on tylko starych budynków, ale także nowego budownictwa, zwłaszcza jego części podziemnych. Przyczyną są najczęściej wadliwie wykonane izolacje i praca konstrukcji budynku prowadząca do rozszczelnienia izolowanych elementów.

Najcześciej stosowaną metodą naprawy przecieku wody jest iniekcja

iniekcja cisnieniowa

Iniekcja ciśnieniowa

Iniekcja ciśnieniowa służy m.in. do uszczelniania przecieków wody, które pojawiają się głównie w konstrukcjach betonowych i żelbetowych, np. w garażach podziemnych, tunelach, szybach windowych czy zbiornikach.

iniekcja kurtynowa

Iniekcja kurtynowa

Iniekcja kurtynowa jest stosowana przede wszystkim w przypadku budynków podziemnych, takich jak piwnice, garaże podziemne, tunele itp. Jest stosowana w miejscach o utrudnionym dostępie z zewnątrz, gdzie tradycyjny wykop nie jest technicznie możliwy do wykonania lub stanowi duże utrudnienie.

izolacja pionowa

Izolacja pionowa

Izolacja pionowa ścian fundamentowych, popularnie zwana także izolacją fundamentów wykonywana jest zazwyczaj z grubowarstwowych mas bitumiczno-kauczukowych (tzw. masy KMB) lub mikrozapraw uszczelniających (tzw. szlamy).

Co zyskujesz pracując z KW SYSTEM?

Czas

Oferujemy specjalistyczną usługę, którą zajmujemy się 12 miesięcy w roku, co zapewnia dobrą organizację, sprawne wykonanie i dotrzymanie terminów.

Pieniądze
Zabezpieczenie przeciwwilgociowe powierzasz specjalistom, którzy dbają, abyś zapłacił tylko raz!
Spokój

Dobrze wykonane i odtworzone izolacje przeciwwilgociowe to spokój na lata. Możesz nam zaufać.

Przecieki wody

iniekcja cisnieniowa
iniekcja cisnieniowa
iniekcja cisnieniowa

Nasza praca w liczbach

Iniekcji

Hydroizolacji powłokowych

Wykopów i wymiany gruntów