O firmie

Izolacja ścian fundamentowych

Przedsiębiorstwo KW SYSTEM Kamil Wójcik z siedzibą w Olsztynie działa na rynku od 2011 roku. Od samego początku nasza firma specjalizuje się w zabezpieczaniu budynków przed wilgocią i wodą.

Jesteśmy w stanie zlikwidować przyczyny podciągania kapilarnego wód gruntowych oraz wilgoci murów, wykorzystując metodę iniekcji niskociśnieniowej (przepony poziome). Nasze usługi skutkują wysychaniem zawilgoconych murów oraz eliminacją źródła problemu, co prowadzi do osuszenia budynków.

Oprócz tego, zajmujemy się uszczelnianiem przecieków w konstrukcjach betonowych (rysy, pęknięcia, przerwy robocze, dylatacje) w ramach usług dla nowych budynków. Przywracamy funkcjonalność zdegradowanych izolacji poziomych i pionowych budynków, często o historycznej wartości.

Zajmujemy się również szczelnieniem piwnic, szybów windowych, garaży podziemnych, zbiorników, basenów, obiektów inżynierii drogowej i mostowej oraz innych rodzajów obiektów budowlanych.

Oferujemy naprawy izolacji budynków bez potrzeby wykonywania robót ziemnych. Nasz nieustanny rozwój technologiczny, inwestycje w park maszynowy oraz doświadczenia z realizacji wielu inwestycji o różnej wielkości i specyfice w różnych rejonach kraju pozwoliły nam znacznie poszerzyć ofertę usług.

KW SYSTEM

Zaufało nam wielu kontrahentów

Jesteśmy dumni z obszernej listy referencji i zdobytych doświadczeń.

Zaufało nam wielu kontrahentów, z którymi ciągle współpracujemy. W gronie naszych zadowolonych klientów znajdują się Generalni Wykonawcy, Wspólnoty Mieszkaniowe, Zarządcy Nieruchomości, Deweloperzy, Instytucje Użyteczności Publicznej, Jednostki Wojskowe, Muzea, Szkoły, Kościoły, właściciele zakładów produkcyjnych, prywatni inwestorzy oraz właściciele domów jednorodzinnych.

Rzetelność we współpracy z klientami oraz skuteczność wykonywanych napraw gwarantują nam ciągłość zleceń i motywują do dalszego rozwoju

Realizacje KW SYSTEM

Co zyskujesz pracując z KW SYSTEM?

Czas

Oferujemy specjalistyczną usługę, którą zajmujemy się 12 miesięcy w roku, co zapewnia dobrą organizację, sprawne wykonanie i dotrzymanie terminów.

Pieniądze
Zabezpieczenie przeciwwilgociowe powierzasz specjalistom, którzy dbają, abyś zapłacił tylko raz!
Spokój

Dobrze wykonane i odtworzone izolacje przeciwwilgociowe to spokój na lata. Możesz nam zaufać.