Iniekcja niskociśnieniowa

izolacja pozioma murow

Iniekcja niskociśnieniowa

Iniekcja niskociśnieniowa to podstawowa metoda iniekcji znana od wielu lat w budownictwie powszechnym i zabytkowym stosowana do odtwarzania izolacji poziomej murów przeciw kapilarnemu podciąganiu wilgoci.

Metoda iniekcji niskociśnieniowej opiera się na materiałach takich jak: krzemiany, silany czy siloksany. Iniekcję niskociśnieniową stosuje się najczęściej w murach z cegły ceramicznej pełnej lub bloczka betonowego. Głównie w starym i zabytkowym budownictwie oraz wszędzie, gdzie występuje problem z wilgocią na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych budynków.

Na czym polega iniekcja niskociśnieniowa?

Iniekcja niskociśnieniowa polega na wywierceniu otworów nad poziomem posadzki jedno- lub dwurzędowo w odległości ok. 10-12 cm na grubość muru pomniejszoną o 5 cm. Po przygotowaniu otworów i zamontowaniu iniektorów z zaworem zwrotnym aplikuje się środek hydrofobowy pod niewielkim ciśnieniem, który tworzy trwałą barierę dla wilgoci. Mur staje się nienasiąkliwy w miejscu aplikacji materiału.

Izolacja pozioma muru

Poznaj naszą ofertę

Chętnie pomożemy rozwiązać problemy wilgoci w Państwa obiektach.

Zaufało nam wielu kontrahentów, z którymi ciągle współpracujemy. W gronie naszych zadowolonych klientów znajdują się Generalni Wykonawcy, Wspólnoty Mieszkaniowe, Zarządcy Nieruchomości, Deweloperzy, Instytucje Użyteczności Publicznej, Jednostki Wojskowe, Muzea, Szkoły, Kościoły, właściciele zakładów produkcyjnych, prywatni inwestorzy oraz właściciele domów jednorodzinnych.

Nasza rzetelność we współpracy z klientami oraz skuteczność wykonywanych napraw gwarantują ciągłość zleceń i motywują nas do ciągłego rozwoju.

Co zyskujesz pracując z KW SYSTEM?

Czas

Oferujemy specjalistyczną usługę, którą zajmujemy się 12 miesięcy w roku, co zapewnia dobrą organizację, sprawne wykonanie i dotrzymanie terminów.

Pieniądze
Zabezpieczenie przeciwwilgociowe powierzasz specjalistom, którzy dbają, abyś zapłacił tylko raz!
Spokój

Dobrze wykonane i odtworzone izolacje przeciwwilgociowe to spokój na lata. Możesz nam zaufać.