Zadzwoń do KW System

O firmie

Jesteśmy firmą branży budowlanej świadczącą usługi z zakresu osuszania, hydroizolacji, uszczelniania obiektów budowlanych.

Przedsiębiorstwo KW SYSTEM Kamil Wójcik z siedzibą w Olsztynie istnieje od 2011r. Od początków istnienia działalność firmy ukierunkowana jest na zabezpieczenie przeciwwilgociowe i przeciw wodne budynków. Odtwarzamy wadliwe lub zdegradowane na skutek upływu czasu izolacje poziome i pionowe budynków, często zabytkowych. Usuwamy m.in. przyczyny podciągania kapilarnego wód gruntowych i wilgoci murów metodą iniekcji niskociśnieniowej (przepony poziome). Wykonujemy prace, których efektem jest wysychanie zawilgoconych murów – likwidujemy przyczyny zawilgoceń- osuszamy budynki.

Świadczymy także usługi w nowym budownictwie przy uszczelnianiu przecieków na rysach przerwach roboczych, dylatacjach. Doszczelniamy piwnice, szyby windowe, garaże podziemne, zbiorniki, baseny, obiekty inżynierii drogowej i mostowej i inne rodzaje obiektów budowlanych.

Niesprawne izolacje budynków odtwarzamy również bezwykopowo.

Nieustanny rozwój technologiczny, inwestycje w park maszynowy, doświadczenia z realizacji wielu inwestycji o zróżnicowanej wielkości i specyfice w różnych rejonach kraju, oraz przede wszystkim ciężka praca naszego Zespołu doprowadziła do znaczącego uzupełnienia oferty świadczonych przez nas usług.

Zaufało nam wielu kontrahentów, z którymi współpracujemy na bieżąco. Do grona zadowolonych klientów należą w szczególności: Generalni Wykonawcy, Deweloperzy, Instytucje Użyteczności Publicznej, Jednostki Wojskowe, Muzea, Szkoły, Kościoły, właściciele zakładów produkcyjnych, Wspólnoty Mieszkaniowe, prywatni inwestorzy, również właściciele domów jednorodzinnych.

Niezmiernie miło nam legitymować się obszerną listą referencji i zdobytych doświadczeń.

Rzetelność we współpracy z odbiorcami naszych usług oraz skuteczność wykonywanych napraw zapewniły ciągłość zleceń i skłoniły nas do dalszego rozwoju i powołania w 2015 roku spółki KW SYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie.

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Chętnie pomożemy rozwiązać problem wilgoci w Państwa obiektach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!